Fuarlar.org

TÜM FİRMALAR
A&A Grup Şirketlerimiz dahilin de 1982 yılından günümüze ulusal ve uluslararası yüzlerce fuar ve organizasyonlara imza atmış bir firmayız. Bugüne dek, İnşaat Fuarları, Ağaç İşleme Makineleri Fuarları, 23 Nisan Çocuk Fuarları, Tıbbi Cihazlar ve Medikal Fuarları, Otel Ekipmanları Fuarları, Güzellik ve Estetik Fuarları, Gıda Teknolojileri Fuarları, El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, çeşitli kongre, konferansı sempozyum ve 2013’te 41.sini düzenlediğimiz MODEV uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarları ile yolumuza devam etmekteyiz.
ABIES Fuarcılık, 1999 yılından beri fuar sektöründe CEO ve üst düzey yönetici görevinde bulunmuş profesyonel bir grup tarafından, 2011 yılında fuar organizasyonları ve alan yönetimi konusunda danışmanlık vermek üzere kurulmuştur. 2014 yılından itibaren kendi projelerini geliştirmeye başlamış ve ilk projesini 2015 yılında TUCH EXPO Fuarı ile hayata geçirmiştir.
Bir işin mutfağından başlamanın ne demek olduğunu bilen, yaşanmış bütün deneyimleri bugüne uygulayabilen, insana yatırım yapmayı ilke benimsemiş, bunun sonunda da; her türlü etkinlik yönetimi ile ilgili senaryoları belirleyebilip sorunları önceden sezebilen ve önlemini alan, kendine odaklı değil, işortaklarına odaklı çalışan, ilişkileri korumanın ilişkileri kazanmaktan daha önemli olduğunu bilen bir ekibiz biz. Değişen, gelişen pazarları, yeni teknolojileri ve bunların doğurduğu yeni ihtiyaçları etkin bir şekilde takip ederek, ürün ve hizmetlerini geliştirip çeşitlendiren, kadrosunu hem nitelik hem nicelik olarak sürekli güçlendiren, doğru, kaliteli, güvenli ve süratli hizmet anlayışı ile kurulduğu ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen AFANYA, sektörüne başarılı ve kaliteli işleri kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.
25 Mayıs 2010 tarihinde Antalya´da kurulan Agoras Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi, Türk Fuarcılık sektörünün en yeni şirketlerinden biridir. Başta İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara gibi önemli fuarcılık şehirlerinde yeni fuarlar düzenlemek amacı ile kurulan AGORAS Fuarcılık, organizasyonlarını yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlemeyi planlamaktadır. AGORAS Fuarcılık, kendi projelerinin yanısıra uluslararası partnerlerle de ortak projeler organize etmeye açıktır. Aynı zamanda, bazı sektörlerde önemli yurtdışı uluslararası fuarları veya fuarcılık şirketlerini de Türkiye pazarında temsil etmeye ve Türk firmalarını bu fuarlara götürmek gibi organizasyonlara açıktır.
Akare Fuarcılık olarak 2001 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim fuarlarını düzenlemekteyiz. Bu organizasyonlarda, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları yetkilileri fuarlarımızda yer almaktadır. Yurtdışı eğitim alanında Türkiye’de kurulan ilk fuarcılık firmasıyız.
Akdeniz Tanıtım A.Ş., çeşitli ihtisas sektörlerinde bilgi birikimi, bilginin araştırılması, işlenmesi ve sektörel kullanıcılara sunulması konusundaki çalışmalarını çeşitli alanlardaki faaliyetleri ile kuruluş tarihi olan 1993 yılından bu yana sürdürmektedir. Kurumun ana faaliyet kolları arasında sektörel fuarlar, yayıncılık ve veritabanı çalışmaları bulunmaktadır. Akdeniz Tanıtım A.Ş.’nin biri Antalya´da, diğeri İstanbul´da olmak üzere iki çalışma ofisi bulunmaktadır.
1996 yılında kurulan AKORT Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti. bölgenin ekonomik ve sektörel gereksinimleri doğrultusunda farklı sektörlerde başlatmış olduğu projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla ve değişen konjonktürlere uyum sağlayarak, istikrarlı bir büyüme trendi içerisinde olmuştur. KOBİ fuarcılığında uzmanlaşan AKORT Fuarcılık, düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. AKORT Fuarcılık, ulusal fuarların yanı sıra pazar araştırmalarından, fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerine, kongre organizasyonlarından iş toplantıları ve gezilerine, açılış ve tanıtım çalışmalarından özgün stand projelerine ve konstrüksiyonuna kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.
Kuruluş amacı, nitelikli, istikrarlı, kaliteye önem veren, yenilikçi ve sürekli gelişen, Türkiye´nin sanayisine önemli katkılar sağlayacak fuarlar organize etmekti. Bugüne kadar pek çok başarılı organizasyona imza atan Aktif Fuarcılık bu hedefine kısa zamanda ulaştı.
TOBB Yurtiçi Fuar Düzenleme Yetki Belgesi’ne sahip ALTIN ARI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti., yatırımcılar ile ticaret dünyasına yön veren uluslararası pazarlar arasında köprü oluşturan profesyonel bir fuar organizatörüdür. Kurulduğu 2009 yılından bu yana deneyimli ekibi ve profesyonel vizyonu ile özellikle gıda, tarım, medikal, sağlık, bayilik, avcılık, asansör, dış cephe, trafik, temizlik ve gayrimenkul sektörlerindeki pazarları mercek altına almış ve en doğru fuarları sektörlerin hizmetine sunmuştur.
Türkiye genelinde İstanbul merkezli olarak fuar planlama, organizasyon ve uygulaması ile birlikte furlar için yardımcı hizmetlerle ticareti kolaylaştıran ve üreticilere pazarlar oluşturan Anadolu Ekspo Ltd. Şti.´nin başarısı çalışanlarına verdiği değer ve sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmesidir.
Anfaş Fuarcılık 1994 yılında kamu ve özel sektör işbirliği ile 71 ortağın kent ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacak Fuar organizasyonlarını düzenlemek amacıyla kurdukları öncü bir fuar organizasyon firmasıdır. Kış Turizmini güçlendirmek hayaliyle kurucu ortaklarımız arasında yer alan Antalya İl Özel İdaresi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ANSİAD ve Bölgenin önde gelen iş adamlarının da içlerinde olduğu 71 ortak el ele tutuşarak bugün Anadolu’nun en büyük Fuar, Kongre ve Show arenası olarak anılan Antalya Expo Center’ı hizmete açmışlardır.
17.Kasım.1998 yılında 18727 Ticaret Sicil No ile Konya Ticaret Odası üyesi olarak faaliyetine başlayan firmamızT.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı´nın 123 nolu lisans izni ile yurtiçinde fuar organizasyonu faaliyetlerine başlamıştır . 2005 yılı itibarı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlanan firmamız o tarihten bugüne Y - 018 nolu Yurtiçi Fuar Düzenleme Yetki Belgesi ile fuar organizasyonlarına devam etmektedir.
Artı Fuarcılık, “İDF” İstanbul Deri Fuarları’nı düzenlemek üzere 2006 yılında Turan Gültürk tarafından kuruldu. Turan Gültürk 1980 de Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Seramik Bölümünden mezun oldu. 1986 – 87 de İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde öğrenim gördü. 1982-1996 yılları arasında aile şirketi Boduroğlu Deri A.Ş de bir çok kademede görev aldı yöneticilik yaptı. 1996 de ASDF Fuarcılık kurucu ortağı olarak fuarcılık sektörde yer aldı. ASDF Fuarcılık organizasyonlarını yönetti. 1997-1998-2000-2002 yıllarında CERAMİTEC Seramik ve Cam Teknolojileri Fuarlarını düzenledi. 2000 – 2006 yılları arasında EKOLOJİK Ürünler Fuarını düzenledi aynı yıllarda ASDF Fuarcılık partneri RDF fuarcılık çatısı altında yurtdışında Suriye, İran, Mısır, Irak, Rusya, Çek Cumhuriyeti’nde Milli katılımlı Ayakkabı ve deri fuarları düzenledi. 2004-2005-2006 yıllarında RDF fuarcılık çatısı altında İstanbul deri Fuarlarını organize etti yönetti. 2006 da ASDF ve RDF Fuarcılıktan den ayrılma ihtiyacı doğdu. Aynı yıl ARTI FUARCILIK ORGANİZASYON LTD.ŞTİ kurdu. 2006-2013 yılları arasında Tüyap Türdev ve TDKD işbirliği ile İDF İstanbul Deri Fuarını düzenledi. 2014 de CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık A.Ş işbirliği ile CNR İstanbul Deri ve Kürk Fuarını düzenledi.
2001 yılından bu yana sadece Kimya Sektörü’ne hizmet vermek amacıyla yola çıkan Artkim Group, 2006 yılında ilk fuarı olan Turkchem Chem Show Eurasia ile fuarcılık sektörüne de adım atmış ve 2006 yılından bu güne sektöre toplam 8 farklı sektör fuarı kazandırmış bir organizasyon şirketidir. "Uluslarası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Turkchem Chem Show Eurasia, "Boyarmadde, Baskı Mürekkepleri, Pigmentler, Kimyasallar, Baskı ve Boyama Teknolojileri Fuarı” Interdye & Printing Eurasia, "Uluslararası Boya, Mürekkep, Yapıştırıcı, İzolasyon, Dolgu Maddeleri, Yapı Kimyasalları Hammaddeleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı Turkcoat Coatings Show Eurasia”, "Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia, "Ön İşlem, Yüzey İşlem Kimyasalları, Makine, Ekipman ve Teknolojileri Fuarı” STT Show Eurasia, "Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia, "Kompozit Sanayi ve Üretim Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show ve "Boya, Vernik, Yapı Kimyasalları, İzolasyon ve Uygulama Ekipmanları Fuarı” PCCI Show Eurasia, kıtaların buluştuğu şehir Istanbul’da yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmuş ve kimya sektörünün gelişmesi adına büyük katkılar sağlamıştır.
Atis Fuarcılık A.Ş., 2013 yılında fuarcılık sektöründe uzun yıllardır çalışan, birikimli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı fuarcılık yapmak üzerine kurulmuştur. TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) A-166 yurtiçi fuar yetki belgesine sahiptir. Şirketimiz Yönetimi ve çalışanları 1981 yılından beri ulusal ve uluslararası fuarcılık ve ticareti geliştirme sektöründe hizmet vermektedir. 41 ülkede binin üzerinde fuar çalışmasına imza atan ekibimiz yeni şirketimizle faaliyetlerine devam etmekte ve kardeş şirketi TAFLAN Turizmle ticaret heyetleri organizasyonları düzenlemektedir. TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) A-166 yurtiçi fuar yetki belgesine sahiptir.