Fuarlar.org

IFAT Eurasia %75 büyüdü!

Dünyanın en önemli çevre teknolojileri aktivitesi IFAT ailesinin Avrasya Bölgesindeki fuarı IFAT Eurasia, katılım süreci devam ediyor. Sergileme alanlarının %90’ı dolmuş durumda. Fuara 400’ün üzerinde katılımcı bekleniyor. Almanya, Çin, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan ve Türkiye organizasyonları ile tüm noktalara ulaşan IFAT Ailesi, çevre teknolojilerinin tüm alt branşlarını bir araya getiriyor.

6.000 adet Fuar Gazetesi yola çıktı

GRUP E Yayıncılık ve IFAT Eurasia iş birliği ile hazırlanan Fuar Gazetesi’ nin ilk sayısı hazır. 6.000 adet basılan gazetenin sektör paydaşlarına dağıtımına başlandı. IFAT Eurasia Fuarı ve katılımcılar ile ilgili haber, röportaj ve köşe yazılarının yer alacağı gazete ile daha şimdiden Çevre Teknolojileri sektörü paydaşları için geniş bir iletişim ve paylaşım ağı oluşturuldu.

Ziyaretçi grupları dahilindeki özel ve tüzel kişilere kargo ile dağıtımına başlanan gazeteye dair iletişim için; GRUP E Yayıncılık Ltd. Şti. Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Başaran Atik
ile irtibat kurulabilir (E-Mail: asli@grupe.com.tr).

Fuara kadarki süreçte iki sayı daha çıkarılacak gazeteye ek olarak; 16-17-18 Şubat 2017 fuar günlerinde çıkarılacak 3 sayı ile IFAT Eurasia Fuar Gazetesi, sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Uluslararası ziyaretçilere ulaşım avantajı!

IFAT Eurasia Fuarı, “Star Alliance Conventions Plus Offer” kapsamında uluslararası ziyaretçi ve katılımcılarına Star Alliance indirim avantajından yararlanma fırsatı sunuyor. THY’ nin de üyesi olduğu Star Alliance ağı toplamda 192 ülkede günlük 1.330 farklı havalimanına 18.500’den fazla uçuş gerçekleştirmekte.

İlgili Fuar: IFAT Eurasia 2017

Paylaşın