Fuarlar.org

Temizoda teknolojileri için buluşma noktası: Cleanroom Exhibition

Temizoda teknolojileri ile bu teknolojinin endüstriyel gelişmelerini takibi için buluşma noktası olan Cleanroom Exhibition Nisan 2017 İstanbul´da açılıyor…

Prosigma ve Akdeniz Tanıtım iş birliği ile hazırlanan CLEANROOM Exhibition ‘’Temizoda Teknolojisi, Bakım ve Donanımları Fuarı’’ 20-22 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslar arası Kongre ve Sergi Sarayı’ nda gerçekleşecek. Endüstriyel tesis yöneticileri ile tesislerin kullanım alanlarını genişletmesi için teknoloji ve hizmet üreten ‘‘Cleanroom’’ uzmanlarını İstanbul’ da bir araya geliyor…

Cleanroom Exhibition profesyonellerin bilgi ağı oluşturduğu mesleki bir platform. Temiz oda teknolojisi her geçen gün büyümekte, yasal ve kalite gereksinimler de arttıkça, geçmişte bu teknolojiyi ele almamış çok sayıda sanayi sektörü, teknolojinin birçok avantaj ve kullanım olanaklarını keşfetmektedir. Bu sebeple de bu umut verici sektör hakkında, standlarda sergilenen ürün ve hizmetlerin yanı sıra fuar süresince Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış seminer, konferans, panel ve workshoplar ile konunun bu alanda çok özel uzmanlarından bilgi paylaşımı Cleanroom Exhibition kapsamı içinde yer alıyor.

Cleanroom Fuarı; CBA HIGH-TECHNOLOGY SHOW’un önemli bir noktası

Cleanroom Exhibition “ Temizoda Teknolojisi. Bakım ve Donanımları” Fuarı, Biotech Eurasia“Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri “Fuarı ve Analytech “ Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri “Fuarı ve aynı mekânda eş zamanlı düzenleniyor. Giderek artan sayıdaki sektör uzmanlarının katılımlarıyla gerçekleşen tüm bilimsel ve akademik etkinlikler birlikte programlanıyor ve ortak hedefe yönelik kaliteli ve zengin içerik sunan bir CBA High- Technology Show platformu oluşturuluyor.

Uluslararası Firmalar ve Yüzlerce Marka CLEANROOM 2017’de

Cleanroom 2017 Fuarına öncelikle katılarak tanıtım ve hazırlık çalışmalarına başlayan firmalar

2H MÜHENDİSLİK
AFT FİLTRE
AIR-TECH
AKAR ALÜMİNYUM
ALPTEK MÜHENDİSLİK
APEX PROTECT *ATOM MÜHENDİSLİK
ATOTEST
AYA VALİDASYON
BECKMAN
BC MİYOMED
BİRLİK MAKİNA
DORUTEK
ECOLAB
EMS MÜHENDİSLİK
ENOTEK
EREN TEKNİK
GENERAL FILTER HAVAK
HTL
ISPE
ITM FİLTRELEME
İNŞEL YAPI
KVS
LIGHTHOUSE
MAKROTEST
METİS BİYOTEKNOLOJİ
MİKROPOR
ONAT
POLİPANEL
RAM ÖLÇÜ
SETA KİMYA
TERMOTES
TESTO ELEKTRONİK
TSE

LABORATUVAR UYGULAMALI WORKSHOP

Üniversite, Teknopark, ve katılımcı firma işbirliği ile Türkiye’de ilk kez fuar ile eş zamanlı Laboratuvar Workshop ve uygulamaları fuar izleyicileri ile buluşuyor.

İlgili Fuar: Cleanroom Uluslararası Temiz Oda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı

Paylaşın