Fuarlar.org

Küresel trafik teknolojisi pazarına Mayıs ayında iki etkinlik

Mayıs ayı içinde gerçekleşecek olan iki Intertraffic etkinliği ile, dünyanın dört bir yanından gelen trafik uzmanları, alanlarındaki en son ürünleri ve çözümleri görmek ve diğer uzmanlardan öğrenmek için geniş bir fırsata sahip olacaklar.

Ziyaretçiler ve katılımcılara katma değer sunan Intertraffic, Intertraffic China ve Intertraffic İstanbul´da bazı yeni girişimler başlatıyor. Intertraffic China, 4-6 Mayıs tarihleri arasında Şanghay´da gerçekleşti. Ardından Intertraffic İstanbul, 24-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi´nde gerçekleştirilecek.

Intertraffic China

Bu yılki etkinlik Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi´nde (SNIEC) yaklaşık 200.000 metrekarelik gösteri zemini ve yaklaşık 200 ulusal ve uluslararası katılımcı ile toplam iki salonda düzenlendi. Ziyaretçiler ve katılımcıların hem iş fırsatlarını en iyi duruma getirme amaçlı bir eşleşme programı, hem de Şanghay´daki özerk otomobillerin test alanına (A Nice City projesi) saha gezisi düzenlendi. Stratejik konular ve en iyi uygulamalar, Çin´de nasıl iş yapacağınız, bozulma yaşanmakta olan Çin´in otomotiv endüstrisi ve otomotiv sektöründe akıllı pazarlama için öngörülen pazarlama bulutu, akıllı pazarlama için büyük veri çözümü gibi konularda sunumlarla seminerler yapıldı.

Sergi Direktörü Intertraffic China, Editha Hoogenberg-Derksen, "Mümkün olduğunca çok uluslararası ve Çinli profesyonelleri birbirine bağlamaya çalıştık. Çin´de ticaret yapmak, ardından ihracat ortakları arayan Çinli şirketler de dahil olmak üzere rehberli tur ile ilgili özel bir seminer verimli fırsatlar sağlamalıdır. Çin, "akıllı bağlantılı arabalar"ı, imalat yükseltmelerine yönelik 2025 yol haritasının ana yönü haline getirmiştir. Ve "Güzel Bir Şehir" olarak adlandırılan bu proje, kentin otomobil üretiminin yaklaşık yüzde 70´ine ve otomotiv araştırma ve geliştirmesinin yüzde 80´ine ev sahipliği yapan Jiading Bölgesi´nde yer almakta."

Intertraffic China, bölgesel ortak Taşımacılık Teknoloji Değişim Merkezi (TTEC) ve ITS China ile birlikte RAI Amsterdam tarafından organize edildi.

Intertraffic İstanbul

İstanbul Fuar Merkezi´nde bölgesel partner UBM NTSR ile işbirliği içinde İstanbul´da düzenlenen Intertraffic etkinliği, Avrasya ve MENA bölgesi üzerinde yoğun bir odak noktasına sahip. Intertraffic İstanbul, serginin yanı sıra etkinlik dolu bir konferans ve atölye programı sunuyor. AUSDER, büyük veri ve Türkiye´deki projeler gibi konularda çok sayıda konferans verecek. Ayrıca, Eindhoven Teknoloji Üniversitesinden Stratejik Alan Akıllı Hareketlilik Direktörü Carlo van de Weijer, Hareketliliğin Geleceği üzerine sunum yapacak: Pazar bozulması ve kentler ve toplum üzerindeki etkisi. Uluslararası Karayolu Federasyonu (IRF), daha güvenli hareketlilik için akıllı çözümler konusunda atölye çalışması yaparak, otomatik hız kontrol programlarını, karayolu analizlerini ve kooperatif araçları, araç-altyapı ve araç-üstü araçları ile ilgili en son gelişmeleri aktaracak.

Sergi Direktörü Intertraffic İstanbul, Joyce de Winter, "İstanbul, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasında mükemmel bir merkez oluşturuyor ve katılımcı sayısız ülkeden görülebiliyor. Sergi ve çeşitli konularda üst düzey bir içerik programı dışında, İstanbul etkinliği için bir Intertraffic Ödülünün de sunulmasıyla olağanüstü ürünler ve projeler de tanıtıyoruz."

Yaklaşan Intertraffik etkinlikleri
Intertraffic Istanbul 2017: 24-26 Mayıs 2017
Intertraffic Mexico 2017: 15-17 Kasım 2017
Intertraffic Amsterdam 2018: 20-23 Mart 2018

İlgili Fuar: Intertraffic İstanbul 8.Uluslararası Altyapı, Trafik İşletmeciliği, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı

Paylaşın