Fuarlar.org

Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Sektörü PaintExpo Eurasia 2017’de buluşuyor

Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 10. salonunda gerçekleşecek olan “4. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia 2017 endüstriyel kaplama sektörüne yön veren lider firmaları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Endüstriyel kaplama teknolojileri başta otomotiv ve yan sanayi, demiryolları, gemicilik ve tersaneler, havacılık endüstrisi, tesis ve makina imalat sektörleri, metal ve sac işleme sanayi, plastik işleme sanayi, beyaz eşya, mobilya, spor ve eğlence, metal ve cam cephe konstrüksiyonları, pencere ve kapı üretimi, elektronik endüstrisi, ısıtma ve soğutma cihazları üretimi ve ambalaj sektörleri olmak üzere pek çok alanda kendine yer edinmiş durumda.

Tüm bu sektörlerdeki ortak amaç kalite, maliyet ve çevresel faktörler bakımından optimumu sağlayıp, boyama ve kaplama işlemlerinde verimliliği artırmaktır. Firmalar bu hedeflere yönelik çözümlerini PaintExpo Eurasia 2017 de sunabileceklerdir. Hem katılımcılar hem ziyaretçiler bu platformda yeni ürün ve teknolojilerle tanışma ve firmalarını temsil ederek yeni iş olanakları yakalayıp, sektör bağlantılarını güçlendirme fırsatı yakalayacaklar.

Dünyanın pek çok yanından gelen katılımcı firmalar ıslak boyama, toz kaplama ve rulo kaplamaya yönelik hammaddeler, sistemler, uygulama teknolojileri, otomasyon ve konveyör teknolojileri, temizlik ve ön işlemler, kurutma ve sertleştirme işlemleri, çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve atık bertarafı, aksesuarlar, ölçme ve test teknolojileri, kalite güvence gibi pek çok konuda ürün ve hizmetlerini sektör profesyonellerine sergileyecekler.

PaintExpo Eurasia 2017 Fuarı, eş zamanlı olarak gerçekleşecek “3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı“ STT Show Eurasia 2017 ile İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarında “Pre-treatment / Ön İşlem” hizmeti veren firmalar ile “Finishing System / Son İşlem” hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunacak.

PaintExpo Eurasia 2015 İstatistikleri

3 gün boyunca PaintExpo Eurasia fuarını 2.446 sektör profesyoneli ziyaret ederken, STT Show Eurasia 1.818 yerli ve yabancı sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. Toplamda 4.250´den fazla ziyaretçi çeken, 41´i 21 farklı ülkeden gelen yabancı firma olmak üzere 147 firmanın doğrudan katılım gösterdiği iki fuar katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmalarına ön ayak oldu.

Fuarlarla eş zamanlı düzenlenen Workshop / Presentation programı dahilinde 2 gün boyunca yurtiçi ve yurtdışından gelen uzmanlar tarafından 9 sunum gerçekleştirildi. Bu sunumlar sayesinde birçok ziyaretçi ve katılımcı firma son yenilikleri tanıma fırsatı buldu. Bu büyük sektör buluşmasını kaçırmak istemiyorsanız, PaintExpo Eurasia 2017 de yerinizi almayı unutmayın.

İlgili Fuar: PaintExpo Eurasia 2017 4. Uluslararası Kaplama Teknolojileri Fuarı

Paylaşın