Fuarlar.org

Rekabetin Silahı Lojistik

‘Türkiye’nin ulaştırma ve lojistik altyapısına yaptığı yatırım, uluslararası rekabetteki en önemli avantajı sağlayacaktır.’ diyen fuarlar müdürü Altınay Bekar; ‘Son 14 yılda 60 milyar TL’si demiryollarına olmak üzere 304 milyar TL ulaştırma yatırımı yapıldı. 2023 yılında 25 bin kilometre demiryolu hedefi var. Rekabette tüm dikkatler lojistik avantajlara odaklanıyor.’ şeklinde konuştu.

Altınay Bekar, ‘Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, ile rekabette elde edilebilecek avantajların paylaşıldığı bir ortam yaratıyoruz.’ diyerek şöyle devam etti:

“Her yıl gerçekleştirdiğimiz logitrans ile sektörel anlamda bilgi toplumu olma mücadelesi veriyoruz. Değişen ekonomiyi ve büyük veriyi anlamak, bilgiye erişmekle mümkün. Fuarlar işte bu bilgi-veri değişiminin en kolay, en ucuz, en yoğun ve en hızlı gerçekleştiği ortamlardır. logitrans ile yaratılan bilgi değişim ortamı sayesinde bir bütün olarak ülkenin lojistik alt yapısı ve hizmet üreten şirketlerinin sağladığı olanaklar sergileniyor.”

Altınay Bekar sözlerini; ‘Uluslararası rekabette üstünlük yaratmak için fuarlardan en etkin şekilde yararlanmak gerekiyor. Bu ülkemiz ekonomisi ve sektörün kendisi kadar, katılımcı şirketler için kaçırılmaması gereken bir olanaktır.’ diyerek tamamladı.

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı

EKO MMI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti tarafından bu yıl 11. kez düzenlenecek “Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı” 15-17 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda gerçekleştirilecek. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir.

İlgili Fuar: Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı 2017

Paylaşın